O nás

Naše poslanie

Firma Eggro – farm, s.r.o sa zameriava na výrobu konzumných slepačích vajec a odchov mladých nosníc. Od svojho založenia v roku 2010 sa snažíme poskytovať našim zákazníkom produkty najvyššej kvality. Naša práca je odrazom našej vášne pre poľnohospodárstvo a zodpovednosti voči našim zákazníkom a zvieratám.

Regionálna dostupnosť

Naša prevádzka sa nachádza v blízkosti Košíc na farme v Košickej Polianke. Vďaka tejto strategickej polohe sme schopní denne dodávať čerstvé vajcia do regiónov Košice, Košice – okolie, Prešov, Poprad a okolie. Snažíme sa zabezpečiť, aby naše vajcia boli vždy čerstvé a dostupné pre čo najširší okruh zákazníkov.

Kvalita a inovácie

Veľkú pozornosť venujeme výrobe kŕmnych zmesí, čo sa priamo odráža na kvalite našich vajec a úžitkových parametroch nosníc a mládok. Naše inovatívne prístupy a starostlivý výber surovín zabezpečujú, že naše produkty sú vždy na špičkovej úrovni. Neustále hľadáme nové spôsoby, ako zlepšiť naše procesy a výsledky.

Naše hodnoty

Našou prioritou je vyrábať kvalitné slepačie vajcia a dopraviť ich v čo najkratšom čase k zákazníkovi za cenu zodpovedajúcu kvalite. Sme hrdí na naše etické princípy, ktoré zahŕňajú starostlivosť o životné prostredie, pohodu zvierat a spokojnosť našich zákazníkov.

Šťastných sliepok
0
Vajíčok dodaných ročne
0 K
Rokov skúseností
0
Spokojných zákazníkov
0 K

Čo o nás hovoria zákazníci